Duyurular

Ortak Arama- HORIZON-MISS-2022-CIT-01-01: Designing inclusive, safe, affordable and sustainable urban mobility” Çağrısı

6 Eylül 2022 kapanış tarihli, “HORIZON-MISS-2022-CIT-01-01: Designing inclusive, safe, affordable and sustainable urban mobility.”çağrısı için oluşturulmakta olan uluslararası bir konsorsiyum tarafından aşağıdaki özellikleri taşıyan ortaklar aranmaktadır:

• Tercihen Doğu Avrupa'dan şehir (ya da belediye),

• Geliştirilecek simülatörle entegre edilmek üzere önceki Ufuk Avrupa projeleri için geliştirilmiş platformlar/yazılımlar.

• Sıfır emisyonu teşvik ederek şehirlerde iklim nötrlüğüne geçişi hızlandırarak İklim Nötr ve Akıllı Şehirler Misyonu hedeflerine ulaşmak için kentsel hareketlilik ve yol güvenliği konusunda uzmanlığa sahip enstitüler/kurumlar  (geçmişte desteklenmiş Ufuk Avrupa projelerilerinde yer almış olunması istenmektedir)

Çağrı detayları için lütfen tıklayınız

İgili olabilecek kuruluşların linkte yer alan ilgi beyanı (Expression of Interest) dokümanını 17 Ağustos 2022 Çarşamba 13:00 saatine kadar doldurup ncptransport@tubitak.gov.tr adresine iletmeleri beklenmektedir. 

Balıkesir Yatırım Destek Ofisi
Paşaalanı Mahallesi A. Gaffar Okkan Caddesi
No:28/1 Karesi - Balıkesir / Türkiye
İletişim
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır. © 2024 Web Tasarım